Prodavačka/pokladní

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově (MPSV)

Místo práce
Vídeňská 996, 691 23 Pohořelice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, IČ 00032247
Pracoviště:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 07, Vídeňská 996, 691 23 Pohořelice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob prvního kontaktu: e-mailem.
Směnnost různá, řídí se rozpisem směn. Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení pracovních výsledků možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci, zájem pracovat v týmu. Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra.
Zaměstnanecké výhody: Stálý výdělek za dobře odvedenou práci, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona.
Místo výkonu práce: Pasohlávky 190, 691 22

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12737540742

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání