Zástupce vedoucí prodejny

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh (MPSV)

Místo práce
165, 789 62 Bušín, Okres Šumperk
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-03-20
Mzdové podmínky (brutto)
6600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje (524)

Pracoviště a kontakty

Firma:JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh, IČ 00032433
Pracoviště:JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh - prac. Bušín, Bušín 165, 789 62 Olšany u Šumperka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-03-20
Mzdové rozpětí:od 6600 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. Na zkrácený úvazek 6 hod/denně. Vzdělání vyučen v oboru nebo zaučen v oboru. Trestní bezúhonnost, praxe vítaná, spolehlivost. Ranní/odpolední směny. Vhodné i pro OZP. Mzdové podmínky 6 600 základní mzda + příplatky. Kontakt: pouze telefonicky na uvedené tel. číslo nebo na uvedený e-mail.

Poslední změna:2014-03-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 7254680732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou