Klíčový pracovník a koordinátor aktivit střediska služby pro pěstouny

Jihočeská rozvojová o.p.s. (MPSV)

Riegrova 1756, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-07
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (26357)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská rozvojová o.p.s., IČ 26077540
Pracoviště:Riegrova 1756/51, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-07
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: znalost problematiky náhradní rodinné péče; znalost individuálního plánování; znalost doprovázení se všemi jeho specifiky; znalost asistovaného setkávání; znalost standardů kvality sociálně právní ochrany dětí; znalost práce na PC: dovednost práce v Excel - vytváření funkčních tabulek; Word, Microsoft Outlook; praxe v sociální oblasti minimálně 2 roky (práce v terénu vítána)
vzdělání:
a) vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,
b) vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu
- komunikativnost, kladný vztah k klientům, dětem, ochota pomáhat
Pracovní náplň:
- doprovázení pěstounských rodin a zajištění hlídání dětí v pěstounské péči v době vzdělávání pěstouna, při čerpání dovolené a při vyřizování nezbytných záležitostí
- terénní práce v místě bydliště pěstounských rodin
Nabízíme: stabilní zázemí kvalitní české společnosti, možnost dalšího rozvoje a profesního růstu, Individuální a týmové supervize, zaměstnanecké benefity
Životopisy a motivační dopis zasílejte mailem na [email protected].

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12292430731

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání