Učitel/ka firemní dětské skupiny

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (MPSV)

Branišovská 1645, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-22
Mzdové podmínky (brutto)
19550 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ 60076658, http://www.jcu.cz
Pracoviště:Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-08-22
Mzdové rozpětí:od 19550 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ: vzdělávání a výchova dětí FDS JU ČB věku mladší ch 3 - 7 let, individuální přístup, využívání moderních metod vzdělávání dětí předškolního věku, diagnostika dětí pro potřeby vzdělávání a příprava individuálních vzdělávacích programů
POŽADAVKY: VŠ - učitelství pro mateřské školy (předškolní pedagogika), Zdravotně sociální (ošetřovatelství, rehabilitace, speciální pedagogika) vhodné i pro absolventy, nebo odborná způsobilost podle zákona o dětské skupině 247/2014 Sb., kreativita, tvořivost, samostatnost, flexibilita, znalost Aj (i dalších jazyků) na komunikativní úrovni výhodou, hra na hudební nástroj - výhodou, znalost, zkušenost s alternativními metodami vzdělávání dětí předškolního věku vítána, umět pracovat v týmu
NABÍZÍME: smlouvu na dobu určitou 1. rok se zkušební dobou 3 měsíce, s perspektivou prodloužení, zaměstnanecké benefity www.jcu.cz, nástup od 22. 8. 2016, předpokládané zahájení provozu FDS je od 1. 9. 2016, platové ohodnocení dle praxe od 19 550,00 Kč.
Motivační dopis se strukturovaným životopisem, dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů zasílejte na e-mail: [email protected] do 5. 6. 2016.

Poslední změna:2016-05-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 10805280760

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně