Odborný asistent/ka pro výuku a výzkum na katedře parazitologie přf ju

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (MPSV)

Branišovská 1760, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
21880 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti na vysokých školách (23104)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ 60076658, http://www.jcu.cz
Pracoviště:Jihočeská univerzita v ČB - PŘF, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 21880 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADAVKY: ukončené vysokoškolské vzdělání přírodovědného zaměření (přednostně zkušenost s parazitologickou tématikou, především v oboru protozoologie), ukončené postgraduální studium (Ph.D., CSc.), prokazatelná a délce praxe přiměřená vědecká a publikační činnost v oboru, od uchazeče se očekává, že bude vědecky pracovat v uvedeném oboru, školit studenty a připraví přednášku zaměřenou na protozoologii, aktivní znalost angličtiny event. dalšího cizího jazyka, morální bezúhonnost, předpoklady pro práci vysokoškolského pedagoga
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 100%
MZDA: dle Mzdového předpisu JU v závislosti na praxi, od 21 880,- Kč, osobní příplatek
Výhody: možnosti profesního růstu (získání titulu doc., prof.)
NÁSTUP: od 1. 2. 2017, případně později dle dohody
Písemné přihlášky přijímá do 10. 1. 2017 personální oddělení Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Branišovská 1760, 370 05 České Budějovice. Tel.: 387 776 209, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11806120746

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně