Akademický/á pracovník/ice - odborný/á asistent/ka

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (MPSV)

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti na vysokých školách (23104)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ 60076658, http://www.jcu.cz
Pracoviště:Jihočeská univerzita v ČB - ZF - Katedra zemědělské, dopravní a manipulační techniky, Studentská 1668, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
Ukončené VŠ vzdělání (titul Mgr., nebo Ing.).
Zahájené doktorské studium technického nebo zemědělského směru se zaměřením na emise zátěžových plynů či zápachu z chovů hospodářských zvířat a ověřování/aplikace/vývoj nejlepších dostupných technik k jejich snižování.
Publikační činnost přiměřená době působení na VŠ.
Předpoklady pro pedagogickou činnost - výuka předmětů ve specializaci dopravní a manipulační technika (podmínkou je úspěšné ukončení minimálně bakalářského studijního oboru se zaměřením dopravní a manipulační technika). Předpoklady pro vědecko-výzkumnou činnost
Bližší informace o pracovní pozici podá: doc. RNDr. Petr Bartoš, Ph.D. na telefonu 608 167 446 nebo mailem [email protected].
K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty:
a) strukturovaný životopis,
b) stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti,
c) seznam publikovaných odborných prací a projektů, na jejichž řešení se uchazeč podílel,
d) doklady o vzdělání, případně doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech.
Nástup: 1. 4. 2017
Pracoviště: ZF JU - Katedra zemědělské, dopravní a manipulační techniky
Písemné přihlášky přijímá do 23.3.2017 personální oddělení, Studentská 1668, České Budějovice, 370 05 nebo na e-mail [email protected].
ZF JU si vyhrazuje právo místo akademického pracovníka neobsadit nebo výběrové řízení zrušit.

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12224900786

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně