Vedoucí útvaru provozní účtárny

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (MPSV)

Branišovská 1645, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ 60076658, http://www.jcu.cz
Pracoviště:Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát, Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice: odpovědnost za vedení útvaru a koordinaci prací v provozní účtárně; metodické řízení práce útvaru; tvorba interních norem; účtování vybraných operací; kontrolní činnost; kontrola dokladů před měsíčním zpracováním k DPH; odpovědnost za zpracování přiznání k silniční a spotřební dani; odpovědnost za dokladovou inventuru; roční účetní závěrka.
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru; zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců; praxe práce v účetnictví min. 5 let pro absolventa VŠ, min. 10 let pro absolventa SŠ; dobrá znalost podvojného účetnictví; znalost účetních standardů a postupů pro organizace, které nejsou zřízeny za účelem podnikání výhodou; znalost a praxe při aplikaci zákona o DPH; orientace v zákoně o dani z příjmů; uživatelská znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel); znalost anglického jazyka min. na úrovni B1; schopnost a ochota pracovního nasazení, koncepční přístup.
Nabízíme: perspektivu zaměstnání; odpovídající ohodnocení dle mzdového předpisu JU; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování; zaměstnanecké výhody.
Uvažovaný nástup: duben 2017
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Výše mzdy: základní mzda dle mzdového předpisu JU, příplatek za vedení, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku podle odvedeného výkonu
Místo výkonu práce: Rektorát JU, Branišovská 31 a, České Budějovice
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s popisem Vaší představy o řízení a činnosti útvaru se 14 zaměstnanci zašlete na adresu [email protected] do 15.3.2017

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12304650791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou