Metodik ekonomického informačního systému a dph

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (MPSV)

Branišovská 1645, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Metodici účetnictví (24114)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ 60076658, http://www.jcu.cz
Pracoviště:Jihočeská univerzita v ČB - Rektorát, Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovní pozice: koordinace práce a poradenská činnost v ekonomických částech informačních systémů iFIS a VERSO; metodika uplatňování DPH v organizaci; metodické řízení tvorba interních norem ke svěřeným oblastem; spolupráce na tvorbě interních norem ostatních útvarů; odpovědnost za zpracování přiznání k DPH; kontrolní činnost; spolupráce na roční účetní závěrce; spolupráce na inventarizaci.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru - min. Bc.; zkušenosti s prací v ekonomických a účetních systémech; znalost a praxe při aplikaci zákona o DPH; základní znalost podvojného účetnictví, pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel); znalost účetních standardů a postupů pro organizace, které nejsou zřízeny za účelem podnikání, výhodou; znalost anglického jazyka min. na úrovni B1; schopnost a ochota pracovního nasazení, koncepční přístup.
Nabízíme: perspektivu zaměstnání; odpovídající ohodnocení dle mzdového předpisu JU; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování; zaměstnanecké výhody.
Požadovaný nástup: duben - květen 2017
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Výše mzdy: mzda dle mzdového předpisu JU, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku podle odvedeného výkonu
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zašlete na adresu [email protected] do 15.3.2017

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12304660782

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně