Právník

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (MPSV)

Branišovská 1645, 370 05 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-18
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právníci legislativci (26196)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, IČ 60076658, http://www.jcu.cz
Pracoviště:Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-18
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání právního směru , znalost zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách, zákoníku práce a občanského zákoníku , organizační a komunikační schopnosti ,
velmi dobrá znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) , zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek výhodou
Nabízíme: nástup dohodou , smlouvu na dobu určitou s perspektivou pracovního poměru na dobu neurčitou, motivační finanční ohodnocení ( od 20 000,- Kč dle praxe), zaměstnanecké benefity viz. www.jcu.cz,
možnost dalšího vzdělávání
Pracovní náplň:právní, metodické a procesní poradenství v oblasti pracovně právní, využití legislativních prostředků k ochraně práv a zájmů univerzity, podávání návrhu na řešení právních postupů
a jejich metodické řízení
Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte pod značkou "Právník " na e-mail: [email protected] do 30.4.2017

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12393890791

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně