Osvětlovač

Jihočeské divadlo, příspěvková organizace (MPSV)

Dr. Stejskala 424, 370 47 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zvukaři a osvětlovači (35211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihočeské divadlo, příspěvková organizace, IČ 00073482, http://www.jihoceskedivadlo.cz
Pracoviště:Dr. Stejskala 424/19, České Budějovice 1, 370 47 České Budějovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PP od 1.9.2016 nebo po dohodě
Požadujeme: vzdělání elektrotechnického směru - výuční list, maturita, odborná kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 min. §5 (v případě absolventa je možné doplnit u zaměstnavatele), nepravidelná pracovní doba, dělené směny, práce v So a Ne a ve svátek, zájezdy, zodpovědný přístup ke svěřeným pracovním úkolům a hodnotám, podmínkou práce s PC, praxe v oboru výhodou, základy světového jazyka výhodou
V případě zájmu zašltete motivační dopis, strukturovaný životopis a výpis z RT
Mzdové podmínky: 15 000 Kč - 17 000 Kč (nástup.plat) dle platných předpisů (plat. třída 8) + zákonné příplatky

Poslední změna:2016-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 10829330746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou