Obsluha cnc strojů

Jihostroj a.s. (MPSV)

Místo práce
Budějovická 148, 382 32 Velešín, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-29
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jihostroj a.s., IČ 46678212, http://www.jihostroj.cz
Pracoviště:Budějovická 148, 382 32 Velešín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-29
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha CNC strojů - vzdělání středoškolské. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Hodinová mzda. 100,-kč/hod hrubého plus příplatky dle zákoníku práce a platné kolektivní smlouvy

Poslední změna:2016-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 8870180715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Strojírenství a strojírenská výroba