Referent / Vedoucí skladu

Jikoterm, s.r.o.

Místo práce
Bělehradská 40, Praha 2, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na místo vedoucího skladu. jedná se především o vedení skladového hospodářství a s tím spojená ostatní činnost. Praxe v oboru instalatér/topenář je výhodou, nezbytností je však aktivní přístup k daným úkolům, chuť vzdělávat se, pracovat na svém osobním růstu a řešit neznámé a někdy i naléhavé situace.

hlavní činnosti:
1) zásobování skladu vč. zajištění objednávek a komunikace s dodavatelem
2) evidence pohybů sklad. zásob, (příjemkování, fasování s montéry)
3) kontrola plnění objednávek jednotlivých úseků (montáže, servis)
4) optimalizace množství a pohybů sklad. zásob

provozně těchnické činnosti:
1) příjem, výdej a prodej veškerého zboží a materiálu
2) evidence pohybů sklad. zásob (elektronických i fyzických)
3) správa hotovostní pokladny
4) vyřízení případných reklamací

ostatní činnosti:
1) zajištění spotřebního materiálu (řezné kotouče, vrtáky, příslušenství a jiné)
2) udržování čistoty a pořádku ve skladu a okolí
3) aktivní spolupráce s vedením a ostatními úseky

Informace o náboru

Nabízíme:
- osobní růst v mladé a rozvíjející se společnosti
- pravidelná školení od jednotlivých výrobců
- možnost profesního růstu a získávání přehledu v oborových trendech
- místo výkonu práce v Praze a okolí
- firemní automobil (v případě potřeby)
- firemní mobil (i pro soukromé účely)
- nástupní mzda 15. - 20.000 Kč, motivační bonusy za plnění výsledků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědnost za výsledky a naprostá spolehlivost
- rutinní práce s PC a skladovým SW
- časová flexibilita a ochota
- min. středoškolské vzdělání, ideálně technického směru
- základní znalost MS Office: MS Excel – doplňování dat, MS Word, MS Outlook – emailová komunikace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rostoucí montážní a servisní společnost pracující zejména pro zákazníky v Praze a okolí. Provádíme montáže topných systémů, kotelen, plynovodů, rozvodů vody a kanalizace a poskytujeme servis plynových spotřebičů. Naše vize spočívá v trvalé spolupráci s našimi klienty založené na důvěře, profesionalitě, jasné a otevřené komunikaci. Při všech našich poskytovaných službách dbáme na prvotřídní kvalitu provedených prací, i proto se naše společnost neustále rozvíjí a své služby zákazníkům poskytuje již více než 25 let.
ID: 1793506  Datum zveřejnění: 4.5.2015