Elektrikář - technik it

Jindřichohradecké místní dráhy, a.s. (MPSV)

U Nádraží 203, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií (3511)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jindřichohradecké místní dráhy, a.s., IČ 62509870
Pracoviště:U Nádraží 203, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Jindřichův Hradec a trať JH-Obrataň, JH-Nová Bystřice;
STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS zasílat na e-mail: [email protected]
Vaším úkolem bude především práce v terénu při drobné údržbě elektrických zařízení a rozvodů, nastavování informačních panelů apod., v oblasti IT - admnistrativní podpora koncových uživatelů PC, nastavování účtů apod.
Náplň práce:
- drobné opravy a nastavení elektrických a informačních zařízení (hodiny, osvětlení, kamery CCTV, info panely apod.); podpora koncových uživatelů PC; technická pomoc při realizaci technologických projektů (informační systémy, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, apod.); servisní zásahy v případě poruch;
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro, telekomunikace, nebo informatika; předpoklady pro získání oprávnění podle vyhl. 50; dobrou znalost správu MS Windows XP a periferií; všeobecný přehled v informatice a elektrotechnice; proaktivní činnost; schopnost samostatně se učit a hledat řešení; pečlivost, zodpovědnost, týmový duch; ŘP sk. B; základní znalost AJ;
Nabízíme:
- možnost podílet se na zajímavých technologických a výzkumných projektech v oblasti informatiky v dopravě (vozidla, dráha, informace pro cestující apod.); 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravu;

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11838190789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou