Mzdová/ý účetní/personalista/ka

JIP východočeská, a.s. (MPSV)

Místo práce
Hradišťská 407, 533 52 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-02
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:JIP východočeská, a.s., IČ 27464822, http://www.jip-napoje.cz
Pracoviště:Hradišťská 407, Pardubice - Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-02
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: zodpovědnost za kompletní zpracování mezd a vedení mzdové agendy
vedení personální agendy spojené s nástupem a výstupem zaměstnanců
komunikace s úřady (zdravotní pojišťovny, ČSSZ, úřad práce, apod.) v souladu s platnou legislativou
zastupování při kontrolách ze strany ZP, ČSSZ
zpracování ročního vyúčtování daně z příjmů a ELDP
provádění exekučních srážek a komunikace s exekutory
pravidelný reporting na měsíční bázi
příprava podkladů pro analýzy v oblasti odměňování
podíl na tvorbě vnitřních předpisů týkajících se mzdové oblasti
správa a archivace mzdových podkladů a záznamů
konzultace zaměstnancům ve mzdové oblasti, vyhotovování
Požadujeme: SŠ vzdělání
velmi dobrá znalost mzdové problematiky a související legislativy
praxe na pozici samostatné mzdové účetní alespoň 2 roky
dobrá znalost práce na PC
pečlivost, odpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: zajímavé a náročné zaměstnání v dynamicky rozvíjející se české společnosti
motivující mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
zaškolení na pracovišti
zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti
balíček zaměstnaneckých benefitů (zákaznická karta JIP)

Poslední změna:2015-01-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 8368660742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou