Prodavač/ka v úseku lahůdek a uzenin

JIP východočeská, a.s. (MPSV)

Místo práce
Hroznatova 484, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-08
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:JIP východočeská, a.s., IČ 27464822
Pracoviště:JIP východočeská, a.s. -003, Hroznatova 484/9, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-08
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, při plnění pracovních povinností měsíční odměny

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hroznatova 9, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden, 1x za 14 dní pracovní víkend, možnost i domluvy směn (otevírací doba prodejny 7:00-19:00 h, So 7:00-13:00 h, Ne 8:00-12:00 h). Náplň práce: práce na pokladně (markování zboží), vybalování a doplňování zboží, práce s čerstvým zbožím, kontrola cen a záručních lhůt, průběžné inventarizace svěřeného úseku, dodržování zásad hygieny prodeje. Požadujeme: střední odborné vzdělání, nižší odborné nebo delší praxe v oboru, znalost práce na PC, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, zbožíznalství výhodou, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zaměstnanecké slevy, při plnění pracovních povinností měsíční odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12299740748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC