Pekař/ka

Jiří Bláha - PEKAŘSKÁ A CUKRÁŘSKÁ VÝROBA (MPSV)

Místo práce
Švermova 121, 460 10 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-22
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pekaři (75121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Bláha - PEKAŘSKÁ A CUKRÁŘSKÁ VÝROBA, IČ 12797138, http://www.pekarna-blaha.cz
Pracoviště:Švermova 121/72, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Noční provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-22
Mzdové rozpětí:od 16000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:obsluha strojů, smažení koblih, ruční výroba, začátek směny v 17.15 hod., konec po dohotovení výroby (zpravidla mezi 2.00 až 4.00 hod. ráno)
mzda v závislosti na odváděné práci a odborných znalostech, nekuřácké pracoviště

Poslední změna:2017-02-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11269930742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou