Pracovník ve výrobě potravin

Jiří Fiala, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Purkyňova 2089, 288 02 Nymburk, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-25
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení (9411)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Fiala, s.r.o., IČ 27139620
Pracoviště:Purkyňova 2089/42a, 288 02 Nymburk 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-25
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zaměstnance do výrobny lahůdek na HPP. Pracovní doba pondělky od 01:00
ráno, út-pá od 02:00 ráno. Konec pracovní doby se řídí objemem výroby, zpravidla 10:30
– 11:00 hod dopoledne. Každá třetí sobota 03:00-06:00.
Náplň práce: výroba lahůdkářských výrobků, práce v týmu
Platové ohodnocení: nástup 16.000 Kč hrubého, základní plat se zvyšuje adekvátně
výkonu + prémiová složka mzdy (tzv. pololetní prémie)
Výplata 12-tý den v měsíci, vždy na bankovní účet zaměstnance.
Vyžadujeme pracovitost, zručnost, spolehlivost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti
a nekonfliktní přístup ke kolektivu. Zkušenost s výrobou potravin vítána.
Jedná se o fyzicky náročnější práci, není vhodná pro osoby se sníženou pracovní
schopností.
Nabízíme práci v zavedené rodinné firmě. Tato práce je vhodná pro osoby, které chtějí
mít volná odpoledne (např. maminky s dětmi atd.)
Životopisy prosím zasílejte na email/ doneste osobně do prodejny (Purkyňova ul.,
Nymburk) a vyčkejte na telefonickou výzvu k osobnímu pohovoru!!!
Prémiová složka mzdy při kvalitním výkonu prac.činnosti
Nabízíme bonus: možnost dovolené ve zkušební době, pracovní oblečení;

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 12555820748

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání