Php vývojář/ka

Jiří Hofrichter (MPSV)

Místo práce
Lípová 494, 747 14 Ludgeřovice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Hofrichter, IČ 76107434
Pracoviště:Lípová 494/3, 747 14 Ludgeřovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme kolegu který:
- Ovládá PHP a backend technologie.
- Zajímá se o vývoj odvětví a nové technologie, snaží se své schopnosti posouvat dopředu a je samostatný, proaktivní a zodpovědný.

Budeme rádi, pokud:
- Máš zkušenoti s návrhem webových aplikací
- Skvěle znáš OOP PHP, MySQL.
- Jsi dělal s Nette frameworkem, šablonovacím systémem latte.
- Máš alespoň základní znalost v oblasti kódování HTML, CSS, JS (kódovat ale nebudeš).
- Umíš používat GIT, Composer.
- Máš zkušenosti s ElasticSearch, Redis, AWS, Symfony a Kdyby komponentami.
- Umís angličtinu na úrovni čtení článků a dokumentací.
- Je s tebou zábava.
- Se budeme moct naučit něco my od tebe.

Co společně budeme dělat:
- Budeš se podílet se na vývoji backendu specializovaných eshopů postavených na systému, který je jednička ve své oblasti.
- Společně budeme nasazovat nové technologie na frontend aplikace.
- Pracovat v přátelském týmu mladých zkušených lidí.
- Budeme naslouchat tvým názorům a návrhům.
- Nestane se, že bys ustrnul ve starých nebo neperspektivních technologiích nebo že bys nemohl ovlivnit směrování týmu.

Používáme:
- Vlastní servery s PHP 5.5, MySQL, Redis, ElasticSearch i AWS s PHP 7
- Pro správu kódu používáme Composer a Gitlab
- Aplikace je postavená nad Nette, latte, LeanMapper, Kdyby a Symfony komponentami.
- Testujeme pomocí automatických nástrojů.
- Komunikujeme přes Slack a Basecamp
- Píšeme v PhpStorm
Životopisy posílejte na email: [email protected] .
Aktualizace: 6.10.2016

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hlučín

číslo volného místa: 10161740759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou