Řidič/-ka sk. c

Jiří Hovorka s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Smiřická 271, 503 04 Černožice, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů (83321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Hovorka s.r.o., IČ 28825560, http://www.auto-hovorka.cz
Pracoviště:Jiří Hovorka s.r.o. (Dachser Czech), Smiřická 271, 503 04 Černožice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŘIDIČ/-KA sk. C
-PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
-Náplň: řidič na rozvozy skupiny C pro rozrůstající se firmu Raben Logistics, jedná se o starší solo vozidlo Iveco 6,5m celková 10t s čelem, Euro 3 s tachografem na kolečka. Vykládka zadem žádné plachtování!
Nakládka v pracovní dny od 7.30h a rozvoz asi 10-15 do 170km po Královéhradecku a Pardubicku a denně návrat do 17h zpět na depo v HK. Víkendy a svátky jsou volné, každý den doma.
- Požadujeme: praxi na rozvozech zásilek, profesní průkaz, dopravní psychotesty (můžeme zařídit v HK), znalost Hradecka, Pardubicka, Rychnovska.
- Nabízíme: plat od 21000 čistého / 27000 hrubého, služební telefon s neomezenou Sim kartou na volání, pracovní oblečení Raben,
- V případě dotazů a zájmu volejte od 7:00 do 20:00 h. na tel.: 603 478 484 (p. Hovorka ml.)

Poslední změna:2017-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12501560791

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C