Obchodní zástupce - internetové aplikace

Jiří Mareš (MPSV)

Masarykova 1092, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Mareš, IČ 62192981
Pracoviště:Jiří Mareš - 03, Masarykova 1092/118, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 1092/118, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání, praxe s MS Office (Outlook, Word a Excel), komunikační a prezentační dovednosti, obchodní talent, řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
akvizice nových klientů pro webová řešení (webové stránky, e-shopy, internetový marketing). Nabídky, zpracování požadavků zákazníků.
Nabízíme:
zaškolení, vzdělávání v oboru, odměňování dle výkonu.
zvláštní prémie, podnikové stravování, nákup výpočetní techniky za zvýhodněné ceny.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11357300776

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B