Servisní technik IT - HW / SW

BNET Internet

Místo práce
Nákladní 3002/2, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000-25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

starat se o údržbu, dohled a servis internetové sítě
asistovat při instalaci a servisu internetových přípojek
pečovat o HW, SW a datové sítě u stávajících klientů
instalovat SW/HW, periferie dle potřeb klienta
učit se a získávat nové odborné dovednosti z oboru IT a telekomunikací
spolupracovat s administrátory sítě, techniky a obchodním oddělením na podpoře služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

auto, mobil, notebook, volno o vánocích

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu, nám zašlete nejpozději do 30. 6. 2016 svůj motivační dopis a strukturovaný životopis (včetně vložené průkazové fotografie) na adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie - výhodou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

základní všeobecný přehled v oboru IT (HW, SW, sítě)
schopnost diagnostikovat vady a poruchy SW/HW
základní orientace v OS pro Windows, Linux, Mac
všeobecnou znalost kancelářských aplikací Office
samostatnou tvůrčí práci, schopnost komunikovat s klienty
proaktivní a kreativní přístup k řešení požadavků klienta
vyhledávání nových přiležitostí k podpoře prodeje firemních služeb

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma BNET Internet, patří mezi největší lokální poskytovatele telekomunikačních služeb v regionu Opava.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2586438  Datum zveřejnění: 31.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000-25000