Operátor/ka brusič/ka

Jiří Vaněk (MPSV)

Místo práce
Výstavní 2937, 703 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
88 - 104 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči nástrojů a kovů (72241)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Vaněk, IČ 12126896
Pracoviště:Jiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 88 do 104 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu volejte na tel. 607093721 PO-PÁ od 9-15 hod. nebo pište na e-mail.

Požadavky:
Manuální zručnost.
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme:
Práce na HPP, 2 směny.

Náplň práce:
Broušení a čištění kovových dílů po svařování - před lakováním.

Benefity: příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Poslední změna:2017-01-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12065390785

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání