Mzdová/ý účetní

Jiří Vaněk (MPSV)

Místo práce
Výstavní 2937, 703 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-12
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jiří Vaněk, IČ 12126896
Pracoviště:Jiří Vaněk;, Výstavní 2937/132a, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-12
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Požadavky:
-Minimálně SŠ vzdělání.
-Orientace v mzdové a daňové legislativě.
-Praxe v oboru minimálně 5 let.
-Uživatelská znalost MS Office, Outlook.
-Dobré komunikační a organizační schopnosti.
-Spolehlivost, loajálnost, pracovní nasazení, flexibilita, příjemné vystupování.

Nabízíme:
-Práce na HPP.
-Finanční ohodnocení od 22.000 Kč odpovídající doložené praxi a vzdělání.
-Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání.
-Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

Náplň práce:
-Zodpovědnost za zpracování mezd v souladu s platnými zákony a předpisy.
-Provádění analýz mezd v souladu s požadavky svého nadřízeného a strategií firmy.
-Zodpovědnost za úplnost všech dokladů týkajících se mezd a jejich archivace.
-Úzká spolupráce s personalistou firmy.

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12757760780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Ekonomika - mzdové účetnictví
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence