Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Jizerská porcelánka s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Údolní 138, 468 61 Desná, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Jizerská porcelánka s.r.o., IČ 46710663
Pracoviště:Údolní 138, Desná I, 468 61 Desná v Jizer. horách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Technolog provozu a současně pracovník technické kontroly.

Jsme firma střední velikosti s cca 60 zaměstnanci. Existujeme od roku 1995 po úspěšné privatizaci, ale porcelánka sama byla založena už v roce 1869, tehdy sloužila k výrobě užitkového porcelánu. Dnes se zabýváme výrobou laboratorního porcelánu, porcelánových ochranných trubic pro vysokonapěťové pojistky, a také výrobou technické keramiky. Naše výrobky si získaly zákazníky po celém světě díky své dobré kvalitě a ceně, vyvážíme do více než 40 ti zemí světa.

1/ provádění kontrol kvality podle plánu kontrol a metodických nařízení
2/ vystavování a péče o dokumentaci (kontrolní protokoly), administrace výkresů, specifikací a dokumentů souvisejících se zajištěním kvality
3/ odhalování, analýza a odstraňování slabých míst ve výrobních a kontrolních procesech.
4/ spolupráce při optimalizaci procesů
Požadujeme:
absolvent VŠCHT, fakulty chemickotechnologické, obor silikáty
Nabízíme:
Nástupní plat v rozmezí 23 000 - 27 000, dle prémií
Práce v dobrém kolektivu v prostředí malé stabilní prosperující firmy
Možnost nájemního bytu

Pro bližší informace kontaktujte personální oddělení p. Kořínkovou tel 483 369 728
e-mail: [email protected],

Poslední změna:2014-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 7457350786

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně