Prodavači v prodejnách

JK Business services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Soukenická 41, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-16
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:JK Business services s.r.o., IČ 03149986
Pracoviště:JK Business services s.r.o. - Český Krumlov, Soukenická 41, Vnitřní Město, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-16
Mzdové rozpětí:od 80 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přijmeme 2 prodavačky do vlastního krámku v České Krumlově.
Požadujeme:
- aktivní a společenskou osobu s dobrým přístupem k našim zákazníkům (ve smyslu náš zákazník, náš pán)
- zodpovědnost a důslednost
- anglický jazyk - mírně pokročilé znalosti
- aktivní práce s počítačem
- příjemný vzhled
-ideální pro absolventy, ale i pro osoby nad padesát let – věk neřešíme

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- stálý plat s bohatými odměnami
- nástup ihned

Není nutné zasílat CV, preferujeme pár slov o Vás v průvodním dopise.

Předem nutno sjednat telefonicky osobní schůzku nebo zaslat průvodní dopis(životopis) na uvedený email.

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11194160744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, mírně pokročilé znalosti