Pomocný operátor cnc

JK TOOL Jaroslav Krajíček s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dvorská 894, 785 01 Šternberk, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-13
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:JK TOOL Jaroslav Krajíček s.r.o., IČ 29390206
Pracoviště:JK TOOL Jaroslav Krajíček s.r.o. - prac., Dvorská 894/17, 785 01 Šternberk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-13
Mzdové rozpětí:od 14000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Šternberk, Dvorská 894/17 (hala č. 3 - areál bývalé Moravie).
Požadavky: spolehlivost, samostatnost, praxe ve výrobě výhodou, ale není podmínkou, manuální zručnost. Nepřetržitý provoz, směny od 6:00 - 18:00 hod. a od 18:00 - 6:00 hod.
Nabízíme dobré platové ohodnocení, pracovní ošacení, možnost stravování, zaměstnanecké benefity.
Kontakt je možný osobně na pracovišti od 8:00 - 13:00 hod., telefonicky od 8:00 - 15:00 hod. nebo mailem.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11924380721

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání