Práca v sklade Londýn. Výborne platové podmienky od £8 do £13.38. Základy AJ. Nástupy v Apríl/Duben

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
London, Veľká Británia
Termín nástupu
Počas Aprila 2016
Mzdové podmienky (brutto)
€1633 - €2178

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Distribučnom Logistickom centre v Londýne časť Thurrock. Postačujú základy AJ ! Nové zvýšené platové podmienky, Extra bonus za nadčas a prácu cez víkend.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny.

Zmena Kurzu mien k 05.04.2016 : (1 GBP = 1, 256 EUR)

Platové podmienky :

£8.00 - £12.79 – Denná smena
£8.80 - £13.38 – Nočná smena

Lokalita: Londýn časť Thurrock

Požiadavky:
- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať víkendy,
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac. (dlhodobá práca)
- Dobrý zdravotný stav.
- Každý uchádzač by mal mať min. základy AJ.

Náplň práce:
Distribučný sklad. Jedná sa o Logistické centrum, sieť potravinárskych, a miešaných produktov známych hypermarketov na trhu s spotrebným tovarom.

Manipulácia, vyzdvihnutie, trvanlivého potravinárskeho a drogistického tovaru v distribučnom sklade. Ide o teplý sklad, s priemernou teplotou cca 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom, na ktorom máte umiestené 3 klietky, do ktorých nakladáte tovar. Na ruke máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, lokalitu a druh tovaru ktorý máte naložiť do klietok. Keď máte klietky naplnené tovarom, (kompletná objednávka) tak ich odvážate k expedičnej bráne, kde je tovar pripravený na distribúciu.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska London-Stansted po dohode.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

Iné výhody:
-Výborné platové podmienky
-Príplatky za prácu cez Víkend, nadčas a nočnú smenu.
-Práca v teplom prostredí.
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
-Zabezpečené ubytovanie po príchode.
-Zabezpečený odvoz z/do práce.
-Možnosť pracovného postupu.
-Pomoc s rezerváciou letenky.
-Vyzdvihnutie z Letiska Stansted Zdarma.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním z SVK/CZ a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Informácie o výberovom konaní

práca vhodná pre mužov a skupiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti logistiky a distribúcie pre rôzne typy skladov, (textilné a distribučné sklady). Pracuje sa pre logistické centra známych značiek s oblečením, bižutériou a dekorácie do domu, taktiež k dispozícii sú aj významne potravinové reťazce na trhu s spotrebným tovarom a iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk základná úroveň slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2510416  Datum zveřejnění: 9.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €1633 - €2178