Skladník pre Internetový sklad v Milton Keynes! Blizkosti letiska Luton. Vhodné aj pre študentov! Výborný plat od £8.89 do £11.48.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Milton Keynes, Veľká Británia
Termín nástupu
Jun, 2016
Mzdové podmienky (brutto)
€1400 - €1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Internetovom Logistickom centre v Milton Keynes, Výborné spojenie na Luton Airport, alebo London Centrum. Postačujú základy AJ ! Práca je vhodná aj pre študentov, dievčatá ako aj páry. Stabilné hodiny a množstvo nadčasov predurčujú tento sklad pre dobré zárobky. Možnosť zostať dlhodobo.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny, taktiež od dlžky pracovného pobytu.

Zmena Kurzu mien k 16.05.2016 : (1 GBP = 1, 269 EUR)

Platové podmienky :

£8.89 – do 12 týždňa v práci denná smena (€11.28 )
£9.18 - £11.48 – od 12 týždňa v práci (€11.65 - €14.57)

Lokalita: Milton Keynes (výborne spojenie Luton Airport , taktiež London Centrum)

Požiadavky:
- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať víkendy,
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac. (dlhodobá stabilná práca)
- Dobrý zdravotný stav.
- Každý uchádzač by mal mať min. základy AJ.

Náplň práce:
Jedná sa o sklad – Ecom (internetový sklad). Nakladanie a zber spotrebného tovaru (drogéria, elektro, kozmetika, ošatenie a iné). Ide o teplý sklad v čistom prostredí s priemernou teplotou cca. 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom (LLOPT alebo PPT ), na ktorom máte umiestené klietky alebo paletu, do ktorých nakladáte tovar podľa objednávky doručené na Vaše zariadenie AMT (elektronický skener). Na ruke máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok / paleta. Keď máte klietky / paleta naplnené tovarom, tak ich odvážate k bráne, a zoberiete si prázdne klietky / paletu. Táto pracovná činnosť sa opakuje niekoľko krát počas zmeny. Nákladku tovaru do kamiónov robia iní zamestnanci. Do 12 týždňov je dostupná ranná a poobedná smena po odpracovaní 12 týždňoch sú dostupné aj nočné smeny.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Zabezpečujete si sami, lokal bus, taxi , bicykel a iné.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

Iné výhody:
-Výborné platové podmienky.
-Práca v teplom prostredí.
-Vhodné aj pre študentov, dievčatá a páry.
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
-Zabezpečené ubytovanie po príchode.
-Možnosť pracovného postupu.
-Pomoc s rezerváciou letenky..
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním z SVK/CZ a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Práca vhodná aj pre študentov, dievčatá a páry. Príjemne pracovne prostredie, teplý sklad.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti logistiky a distribúcie pre rôzne typy skladov, (textilné a distribučné sklady). Pracuje sa pre logistické centra známych značiek s oblečením, bižutériou a dekorácie do domu, taktiež k dispozícii sú aj významne potravinové reťazce na trhu s spotrebným tovarom a iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk základná úroveň slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2582811  Datum zveřejnění: 28.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €1400 - €1600