Práca v textílnom sklade TK Maxx! Jednoduchá práca vhodnejšia pre dievčatá, páry a študentov! Výborný plat od £7.79 do £10.71.+ Preplácané nadčasy.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Stoke on Trent, Veľká Británia
Termín nástupu
05.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
€1300 - €1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Textilnom Logistickom centre v meste Stoke on Trent.
Jedná sa o jednoduchú a nenáročnú prácu vhodnú najmä pre dievčatá a pári taktiež aj pre študentov. Vyžaduje sa dobrá znalosť AJ. Výborné platové podmienky, + 1.5 násobok preplácané nadčasy. Nenáročnosť práce predurčujú tento sklad k obľúbeným.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny.

Zmena Kurzu mien k 08.06.2016 : (1 GBP = 1, 28 EUR)

Platové podmienky :

£6.70 -£7.20* /hod. počas školenia – * nad 25 rokov. (€8.60 - €9.24)
£7.79 / hod. denná smena do 12 týždňoch (€10.00)
£9.11 / hod. denná smena od 12 týždňoch a viac. (€11.70)
£8.53 / hod. nočná smena do 12 týždňoch (€10.95)
£10.71/ hod. nočná smena od 12 týždňoch a viac (€13.75)
+1.5 násobok hod mzdy preplatené nadčasy.

Požiadavky:
- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať víkendy,
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac. (dlhodobá stabilná práca)
- Dobrý zdravotný stav.
- Každý uchádzač by mal mať dobré znalosti AJ.

Náplň práce:
Jedná sa o jednoduchú prácu v textilnom sklade pre sieť predajní TK Maxx. Sieť značkových obchodov po celej Veľkej Britanii, produkty od svetových modných značiek.
Práca na linke pri balení rôzneho druhu oblečenia
Práca v sklade “picking” vyzdvihnutie určitého tovaru a jeho expedícia.
Práca v sklade, manipulácia s tovarom a práca s ručným vozíkom.
Práca v sklade – tovar je s hmotnosťou do 2 do 20 kg
Pracujete s ručným skenerom pri vkladaní dát do PC.
Balenie a ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie, štítkovanie
Príjemná pracovná atmosféra – cca 18´C.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK v meste Stoke on Trent.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska B´gham , M´chester po dohode. Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

Iné výhody:
-Výborné platové podmienky
-Príplatky za prácu nadčas.
-Práca v príjemnom a teplom prostredí.
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
-Zabezpečené ubytovanie po príchode.
-Vhodné aj pre Študentov, dievčatá a páry !
-Možnosť vyzdvihnutia z Letiska B´gham, M´chester !
-Možnosť pracovného postupu.
-Pomoc s rezerváciou letenky.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním z SVK/CZ a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná najmä pre dievčatá, páry aj študenti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti logistiky a distribúcie pre rôzne typy skladov, (textilné a distribučné sklady). Pracuje sa pre logistické centra známych značiek s oblečením, bižutériou a dekorácie do domu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk mierne pokročila úroveň slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.
- dobrý zdravotný stav (manuálna práca)

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2599442  Datum zveřejnění: 8.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €1300 - €1700