Práca pre skladníka Waitrose Milton Keynes v blízkosti letiska Luton & London. Výborný plat od £8.00 do £12.75. Preplácané nadčasy.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Milton Keynes, Veľká Británia
Termín nástupu
počas mesiaca Jul/Červenec,
Mzdové podmienky (brutto)
€1200 - €1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Distribučnom centre Waitrose v meste Milton Keynes. Výborná dostupnosť na letisko Luton, taktiež výborne spojenie a dostupnosť do Londýna.
Jedná sa o jednoduchú prácu vhodnú najmä pre mužov, pracujú aj páry a dievčatá. Vyžaduje sa min lepšie základy AJ. Výborné platové podmienky + preplácané nadčasy.

Výborný plat + preplácané nadčasy + dobrá lokalita + úplne nové distribučne centrum + možnosť prestúpiť na kmeňového zamestnanca Waitrose po odpracovaní 12 týždňov predurčujú tento sklad k obľúbeným.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny.

Zmena Kurzu mien k 08.06.2016 : (1 GBP = 1, 28 EUR)

Platové podmienky :

£6.70 - £7.20* : Počas školenia, *nad 25 rokov.
£8.00 :Denná smena týždeň (ranná/poobedná)
£8.50 :Nočná smena týždeň
£12.00* :Denná smena nadčasy!
£12.75* :Nočná smena nadčasy!

Požiadavky:
- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať víkendy a nadčasy.
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac. (dlhodobá stabilná práca)
- Dobrý zdravotný stav.
- Každý uchádzač by mal mať komunikatívnu znalosti AJ. (lepšie základy)

Náplň práce:
Nakladanie a zber potravinárskeho a drogistického a miešaného tovaru v Distribučnom sklade v meste Milton Keynes, neďaleko letiska Luton. Ide o novo otvorený teplý sklad, s priemernou teplotou cca 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom LLOPT, na ktorom máte umiestené 3 klietky, do ktorých nakladáte tovar. Na ruke máte pripevnený skener AMT, ktorý vám udáva, aký druh tovaru máte naložiť do klietok a taktiež Vám udáva číslo expedičnej brány kde mate hotovú objednávku zložiť. Keď máte klietky naplnené tovarom, tak ich odvážate k expedičnej bráne, kde je tovar pripravený na expedíciu do hypermarketov. Dodatočne si zoberiete prázdne klietky a pokračujete v kompletizovaní novej objednávky. Táto pracovná činnosť sa opakuje niekoľko krát počas zmeny. Nákladku tovaru do kamiónov robia iný zamestnanci.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK lokálnym ubytovateľom.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Transport z/do práce individuálne, lokal bus, taxi, bicykel a iné. Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

Iné výhody:
-Výborné platové podmienky
-Príplatky za prácu nadčas.
-Možnosť sa stať kmeňovým zamestnancom spol. Waitrose.
-Práca v príjemnom úplne novom a teplom prostredí.
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
-Stabilná a dlhodobá práca.
-Zabezpečené ubytovanie po príchode.
-Vhodné pre mužov, dievčatá a páry !
-Možnosť pracovného postupu.
-Pomoc s rezerváciou letenky.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním z SVK/CZ a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Stabilná, dlhodobá práca vhodná najmä pre kandidátov ktorý máju záujem zotrvať dlhodobo. Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po odpracovaní 12 týždňov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti logistiky a distribúcie pre rôzne typy skladov, (textilné a distribučné sklady). Pracuje sa pre logistické centra známych značiek s oblečením, bižutériou a dekorácie do domu, taktiež nadnárodné potravinárske reťazce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk mierne pokročila úroveň slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.
- dobrý zdravotný stav (manuálna práca)

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2624297  Datum zveřejnění: 28.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €1200 - €1800