Pracovník v rýchlom občerstvení , Anglicko

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
Január 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka na obsluhu a pripravu rýchleho občerstvenia do siete fast foodu Fish & Chips.
Náplňou práce bude :

- obsluha zákazníkov
- jednoduchá príprava jedla

Práca je dlhodobá a nevyžaduje si žiadne predošlé skúsenosti , nakoľko každý nový pracovník bude na danú prácu zaučený .
Miesto práce sa nachádza v oblasti Leicester .
Platové podmienky : do 25 rokov 7 GBP / hodina
nad 25 rokov 7,30 GBP / hodina
Počet pracovných hodín do týždňa - 40- 45

- stabilná práca pre vybraného uchádzača
- garantovaný počet pracovných hodín do týždna
- pomoc s vyhľadaním ubytovania v blízkosti práce
- zabezpečenie všetkých potrebných náležitostí pred vycestovaním do UK

Ak máte záujem o danú prácu pošlite nám životopis na emailovú adresu : [email protected]
Poprípade nás kontaktujte telefonicky 00421 / 915 231517 pre bližšie informácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Sieť fast -food reštaurácií

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vyžadujeme ovládanie anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni
- zodpovedný prístup k práci , flexibilitu

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2882279  Datum zveřejnění: 9.1.2017