Práca v sklade kumulovaná pozícia, Výborný plat, Základy AJ. Stabilná práca.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Nemecko, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné, Írsko, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€1650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hladáme vhodných uchádzačov o prácu v oblasti Logistika, teple prostredie skladu.

K dispozícii je kumulovaná pozícia.
- EPT operátor : vykladá kontajnery na expedícii
- Order Picker : skladový manipulant, kompletizuje objednávky , picking.
- Reach truck driver : Práca na VZV, zoraďovanie paliet do regálov do výšky 11 metrov.

Platové podmienky:
V závislosti od veku , zaradenia na oddelenie a pracovnej pozície. Bližšie info k platu poskytne JOB4U konzultant.

EPT truck operator : 23r -18r €9.43, €8.52, €7.76, €7.05, €6.14, €5.34
Order picker: 23r - 18r , €9.96, €9.05, €8.22, €7.48, €6.49, €5.65
Reach Truck driver: 23r -18r, €10.54, €9.59, €8.70, €7.94, €6.89, €5.98

Benefity k platu:
- od 25% do 200% Príplatky za prácu v noci, nadčas, víkendy.
- 8% Dovolenky sa vypláca mesačne k výplate.

Náplň práce:
Jedná sa o prácu v teplom sklade. Lokalita Holandsko oblasť (Zwaagdijk, Limburg ).
Sklad s kozmetikou, hračkami, bižutéria, dekorácie, textil, záhradné náradie a iné sezóne produkty. Pracovná pozícia podľa zaradenia : EPT operátor : pracuje na PPT vozíku vykládka-nakládka kontajnerov a návesov a iné s tým spojené na expedícii. Order Picker-
skladový operátor, kompletizovanie objednávok, bežná práca v sklade , balenie, triedenie, etiketovanie, pickovanie, práca na poloautomatickej linke a iné, Reach truck driver / VZV, obsluha elektického alebo motorového vozíka, výkladka alebo nakládka kamiónov , manipulácia s paletou a tovarom, zakladanie paliet do regálov do výšky 11 metrov. Pracovné prostredie je čiste, a teplé cca 18´C.

Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná najmä pre mužov a skupiny.
Dobré platové ohodnotenie a príplatky za prácu nadčas a víkendy.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Zabezpečená doprava z/do práce.
Teplé a čisté pracovné prostredie.
Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.
Zabezpečené ubytovanie ešte pred príchodom do Holandska.

Vhodná práca najmä pre mužov, zaradenie EPT operator, Reach truck driver, pre ženy Order picker. Teplé prostredie skladu,.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická Spoločnosť ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru ako sú kozmetika, bižutéria , hračky, textil, záhradný tovar a iné sezóne produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobené, skladový manipulat

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať nadčasy a víkendy
Flexibilita , zodpovedný pracovník
Dobrý zdravotný stav

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3055494  Datum zveřejnění: 11.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: €1650