Práca na farme s jahodami , vhodné aj pre študentov , bez AJ , Škótsko

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
MAJ / JUN

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na zber jahôd na farmu v Škótsku, v blízkosti mesta Dundee . Práca je vhodná pre mužov , ženy , skupinky a študentov na letnú brigádu .
Výhodou práce je , že je platená hodinovo a nie úkolovo . Máte garantovanú mzdu 7,50 GBP na hodinu .
Na túto prácu nevyžadujeme žiadnu angličtinu .
Ubytovanie je zabezpečené len 10 minút chôdzou od práce za nízky poplatok . - 42 GBP na týždeň

- nepožadujeme žiadnu angličtinu
- hodinová mzda , ktorá nie je ovplyvnená výkonom
- lacné ubytovanie v blízkosti práce , dopredu hradíte iba 50 GBP ( žiadne depozity )

Ak máte o prácu na farme záujem kontaktujte nás telefonicky 00421 / 915 231517 alebo emailom [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedna z najväčších personálnych agentúr v UK.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

-ochota pracovať na farme
-dobrá fyzická kondícia a zdravotný stav

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3066220  Datum zveřejnění: 17.5.2017