Pracovník v produkcii Holandsko ,Turnusy 6/2. Práca na SZČO/OSVČ, Auto služobne Zdarma! Ubytovanie zabezpečené !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď po dohode.
2 816 - 2 817 EUR/mesiacDoprava z/do práce v rámci Holandska poskytnutá ZDARMA ! Lacné a dotované ubytovnie - single room !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pracovník v produkcii na SZČO/OSVČ . Jednoduchá práca vhodná aj bez predošlých skúsenosti. Práca je na turnusy 6/2 počas roka. Celoročná práca , garancia hodiny a zárobku. Ubytovanie a služobná doprava zabezpečená.

​Platové podmienky
​€13.00/ hod.
​€2.816/mesačne
​Pracuje sa 40 hod ale platených máte za 50 hod/v týžndni.
​Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
​Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci!

​Benefity:
​Doprava z / do práce v rámci Holandska poskytnutá ZDARMA !
​Lacné a dotované ubytovnie !

​Náplň prace
​Produkcia – Jednoduchá práca, aj bez špecifikovaných predošlých skúsenosti. Budete pracovať pre spoločnosť ktorá produkucie a distribuje tekutinu pre ustne protezi. Jednoduche práce ako etiketovanie, lepenie štitkov, balenie, zatvaranie flaštičiek, triedenie, príprava pre expedíciu. Práca je celoročne v interiéry vykurovanej výrobné haly ! Znalosť ANJ B1 level.​

​Dobré platové ohodnotenie.
​Stabilne hodiny v práci, navyše mate 10 hod platené na viac bez práce.
​Práca je v interiery produkcie !
​Turnusová práca 6/2 počas roka.
​Služobne auto v rámci NL ZDARMA.
​Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
​Vhodná práca aj pre dievčatá/chalanov.
​Pravidelné úhrady faktúry.
​Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
​Ušetrite financie na dopravu.
​Anglický jazyk B1 level.​

V prípade záujmu nám pošlite životopis + foto na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Lokálna fabrika na výroba a distribúcia tekutej emúzie pre zubné protezy a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Praovník Pharma industy, operátor výroby, skladník, pracovník produkcie, pomocné práce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nešpecifikované ,pracovník výroby, produkcie, skladník, pomocné práce, práca v pharma industy a pod.

Počet rokov praxe

1

​Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne.
​Pomožeme otvoriť živnosť.
​Výhoda ak sú pracovné skúsenosťi z výroby a produkcie.
​Samostatnosť, pozornosť, zodpovednosť pri práci.
​Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody)
​Dohovoriť sa v práci, Znalosť B1+ level
​Dodržiavanie „BOZP“ na pracovisku.​

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4793104  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 816 EUR/mesiac