Vodič kamiónu, Anglicko,Nástup ihneď, Základy AJ, Bez akýchkoľvek poplatkov.

JOB 4U

Miesto práce
Slovensko, Veľká Británia
Termín nástupu
nástup ihneď, počas mesiac JUN
Mzdové podmienky (brutto)
£22880 / ročne + £1920/ ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených pracovníkov na pracovné pozície Vodič nákladného vozidla / kamión pre nášho partnera v Anglicku. Seriózny a profesionálny prístup, rýchle umiestnenie, zabezpečené ubytovanie, výborne platové podmienky.

Všetky náležitosti sú pre kandidáta BEZPLATNE, BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV.

Lokalita - Chester, blízkosti Liverpool, M´chester, B´gham
Lokalita - rôzne lokality Anglicka.

Plat: v závislosti zaradenia a pracovných skúsenosti.

£1906 /mesačne
£520/ bonus kvartálne v prípade žiadnej nehody.
£22880 / ročne
£1920/ ročný bonus prípade žiadnej nehody.

Požadujeme:
- Šoférov nákladných vozidiel, platný vodický preukaz skupina ( C+E ),
- Požaduje sa Digital tachograf karta, CPC karta vodiča, ADR licencia
výhodou.
- Kandidát musí mať min. 25 rokov, minimálne 2 ročnú prax.
- Kandidát nesmie presahovať viac ako 6 penalty bodov.
- Skúsený vodič, zodpovedný, časovo flexibilný, ochota učiť sa novým
veciam.
- Znalosti anglického jazyka min lepšie základy AJ.
- Požaduje sa zaslať životopis v slovenskom a anglickom jazyku,
fotokópia vodičského preukazu a dokladu totožnosti OP, pasport.

Náplň práce:
- Budete pracovať pre Anglicku firmu ako vodič kamiónu. Táto
spoločnosť už ma svoje uplatnenie a spôsoby aj na Slovenskom trhu
kde zamestnáva šoférov nákladnej dopravy pre tranzit. Budete jazdiť
v rámci UK a taktiež kyvadlová doprava UK-Taliansko a späť. Práca je
na dlhodobo, požaduje sa skúsený vodič ktorý ma aspoň základy AJ
jazyka a je samostatný, flexibilný a zodpovedný. V prípade že ste
držiteľom ADR licencie výhoda.Budete pracovať na turnusy podľa
dohody zo zamestnávateľom napr :
- 8 týždne / 4 týždne voľno,
- 8 týždne / 2 týždne voľno,
- 8 týždne / 8 týždne voľno.
Zamestnávateľ už zamestnáva aj šoférov zo Slovenska.

Tréning :
- V prípade potreby bude poskytnutý zamestnávateľom v prvý pracovný
týždeň, avšak vyžaduje sa skúsený vodič s praxou.
- Možnosť uhradiť tréning a licenciu za ADR v prípade že si o to
požiadate na Slovensku, nevyhnutne vopred dohodnúť zo
zamestnávateľom.

Dátum nástup do práce:
- ihneď pri splnení požadovaných kritérií hore uvedených,

Dĺžka pobytu:
- možnosť pracovať dlhodobo,
- zmluva na dobu neurčitú,
- min. na 6 mesiacov a dlhžie.

Ubytovanie:

- Zabezpečené zamestnávateľom, býva sa v obytných plne funkčných
zariadených karavanoch.
- Úhrada za ubytovanie : 1 vodič / pre karavan = £40 / mesačne
- V prípade že sú 2 vodiči / pre jeden karavan = £20 / mesačne
- Karavan je plne vybavený , elektrina, kuchynka, práčka, sušička
sprchy a pod.

- Strava: Neuvedené, kandidát si hradí a zabezpečuje stravu
samostatne, možnosť stravovania a varenia si v obytných karavanoch.

Poistenie: Hradené zamestnávateľom podľa britskej legislatívy.

Transport:
- Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska Luton, B´gham.

- Výborne platove podmienky,
- Riadny pracovný čas, možnosť pracovať nadčasy podľa britskej
legislatívy
- Zamestnávateľ poskytne školenie pracovníka, v prípade potreby.
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú. Dlhodobý pracovný pomer.
- Ubytovanie zabezpečené veľmi výhodne a lacné.
- Pomoc s vybavením všetkých formalít na SVK pred odchodom a počas
Vášho pobytu v UK.
- Slovensky vodiči u zamestnávateľa – výhoda.

Ak máte o uvedenú prácu záujem , pošlite nám životopis, do predmetu emailu uveďte práca Vodič kamiónu.

Bližšie informácie môžete získať na info@job4uslovakia alebo 00421/ 944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru. Vnútroštátna a Medzinárodná preprava tovaru a taktiež prevoz nebezpečného tovaru. Anglická spoločnosť sa zaoberajúca sa kamiónovou dopravou a logistikou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o Od uchádzačov sa vyžaduje dobrá fyzická zdatnosť, minimálne 2 ročné pracovné skúsenosti s prácou vodiča kamiónu, CPC karta vodiča, ADR licencia výhodou, flexibilita, samostatný. Každý uchádzač by mal mať min. aspoň lepšie základy AJ.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1720942  Datum zveřejnění: 14.6.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: £22880 / ročne + £1920/ ročný bonus.