Práca v katalógovom sklade so spotrebným tovarom. Bez akýchkoľvek poplatkov agentúre.

JOB 4U

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
September 2014
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1500 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Distribučných a logistických centrách v UK. Jedna sa o teplý katalógový sklad so spotrebným sortimentom. Prijemne pracovne prostredie.

Práca vhodná pre páry a ženy / mužov.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny.

£6,50 /hod. denná smena
£7,70/ hod. nočná smena

Požiadavky:
Musíte mať silnú pracovnú motiváciu a byť pripravení zostať minimálne 3 a viac mesiacov
Každý uchádzač musí ovládať anglický jazyk, porozumieť pracovným pokynom a bezpečnostným predpisom v práci.

Náplň prace:
Katalógový sklad Argos, najväčší distribútor rozličného spotrebného tovaru pre domácnosti, obchody a firmy v UK.

Jená sa o nenáročnú prácu v Distribučnom centre (katalogový sklad) s oblečením, elektronikou, hračkami, bižutériou a iným sortimentom (nie potraviny). Príjemne pracovne prostredie, cca 15´C. Práca je vhodná pre ženy, páry aj mužov.
Pracovná náplň spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok “picking”. Možete byť zaradený na pracovnú činnosť v rôznych oddeleniach napr: Goods In: príjem tovaru, vyskladnenie kamiónov na palety (tu pracujú najmä muži). Returns: práca so skenerom, vrátený tovar reklamácia, tovar je poškodený alebo balenie je zničené, nevyhnutne opraviť, nahradiť alebo prebaliť do nových obalov podľa potreby a pracovného popisu nadriadeného. ODS: práca pri páse s prepravkami, objednaný tovar z katalógov sa dokladá do prepraviek a pripravuje sa na expedíciu.

Dátum nástupu: September / Október

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska po dohode.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U

Iné výhody:
Bez poplatkov agentúre
Výborne pracovné prostredie,
Nenáročna práca v teplom prostredí.
Rozpis smien a práce na mesiac vopred.
Garantovaný počet hodin zamestnávateľom.
Slovenký koordinátor na pracovisku.
Možnosť pracovať nadčasy,
Možnosť prejsť na stály pracovny pomer z klientom
Práca 6 dni v týždni po zaškolení.
Zabezpečené výhodne ubytovanie po prichode do UK.
Možnosť vyzdvihnutia z letiska v prípade potreby.
Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK

V prípade , že máte o danú prácu záujem a hovoríte po anglicky mierne pokročilo kontaktujte nás emailom [email protected] alebo telefonicky 00421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jeden z najväčších distribučných skladov v UK pre spotrebný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni slovom aj písom
- ochota zostať v UK min 3 mesiace

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1867196  Datum zveřejnění: 13.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100 - 1500 GBP/mesiac