Vodič MKD skupina C+E . Výborný plat. Nástup ihneď

JOB 4U

Miesto práce
Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
nástup ihneď,
Mzdové podmienky (brutto)
2486 - 2550 EUR/mesiac, 29826 eur / ročne + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených pracovníkov na pracovné pozície Vodič nákladného vozidla / kamión pre nášho partnera v Anglicku. Seriózny a profesionálny prístup, rýchle umiestnenie, zabezpečené ubytovanie, výborne platové podmienky. Nízke vstupné náklady.

Všetky náležitosti sú pre kandidáta BEZPLATNE, BEZ AKÝCHKOĽVEK POPLATKOV.

Lokalita - Nantwich Anglicko

Plat: v závislosti zaradenia a pracovných skúsenosti.

Class1 (C+E kategória)

- £1906 /mesačne + £520/ bonus kvartálne v prípade žiadnej nehody.
- £440 / týždenne + £40 bonus
- £22880 / ročne + £1920/ ročný bonus prípade žiadnej nehody.

Náplň práce:
Budete pracovať pre Anglicku firmu ako vodič kamiónu. Táto spoločnosť už ma svoje uplatnenie a pôsobí aj na Slovenskom trhu kde zamestnáva šoférov nákladnej dopravy pre tranzit. Budete jazdiť v rámci MKD a taktiež kyvadlová doprava UK-Taliansko a späť. Práca je na dlhodobo, požaduje sa skúsený vodič ktorý ma aspoň základy AJ jazyka a je samostatný, flexibilný a zodpovedný. V prípade že ste držiteľom ADR licencie výhoda.Budete pracovať na turnusy podľa dohody zo zamestnávateľom napr : 8 týždne / 4 týždne voľno,
8 týždne / 2 týždne voľno, 8 týždne / 8 týždne voľno. Zamestnávateľ už zamestnáva aj šoférov zo Slovenska..

Dátum nástup do práce:
- ihneď pri splnení požadovaných kritérií hore uvedených,

ADR - zamestnávateľ prepláca ADR licenciu.

Dĺžka pobytu:
- možnosť pracovať dlhodobo,
- zmluva na dobu neurčitú,
- min. na 3 mesiace a viac.

Truck Flotila:
Budete jazdiť na : Scania Topline R480 pre Anglicku pobočku

Ubytovanie:
Zabezpečené zamestnávateľom, býva sa v obytných plne funkčných a zariadených karavanoch.
Úhrada za ubytovanie : 1 vodič / pre karavan = £40 / mesačne
V prípade že sú 2 vodiči / pre jeden karavan = £20 / mesačne
Karavan je plne vybavený , elektrina, kuchynka, práčka, sušička sprchy a pod.
Výhoda k dispozícii firemné auto pre zamestnancov na nákupy a rozvoz na letiska.

Poistenie: Hradené zamestnávateľom podľa britskej legislatívy.

Transport:
- Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska Luton, B´gham a iné.

- Výborne platove podmienky,
- Garantovaný pracovný čas.
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú. Dlhodobý pracovný pomer.
- Ubytovanie zabezpečené veľmi výhodne a lacné.
- Pomoc s vybavením všetkých formalít.

Ak máte o uvedenú prácu záujem , pošlite nám životopis, do predmetu emailu uveďte práca MKD Anglicko

Bližšie informácie môžete získať na [email protected] alebo 00421/ 944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru. Vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru. Anglická spoločnosť sa zaoberajúca sa kamiónovou dopravou a logistikou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, C, E

Počet rokov praxe

1

o Od uchádzačov sa vyžaduje dobrá orientácia, minimálne 1 rok pracovné skúsenosti s prácou vodiča kamiónu, vodický preukaz C+E, CPC karta vodiča, flexibilita, samostatný. Každý uchádzač by mal mať min.lepšie základy anglického jazyka. Predchádzajúce referencie výhodou.

Požadujeme:
Šoférov nákladných vozidiel, platný vodický preukaz skupina(C+E),
Požaduje sa Digital tachograf karta, CPC karta vodiča
Kandidát musí mať min. 21 rokov, minimálne 1 rok praxe.
Kandidát nesmie presahovať viac ako 6 penalty bodov.
Skúsený vodič, zodpovedný, časovo flexibilný, ochota učiť sa novým veciam.
Znalosti anglického jazyka lepšie základy.
Požaduje sa zaslať životopis v slovenskom a anglickom jazyku, Fotokópia vodičského preukazu a dokladu totožnosti OP, pasport, Profesionálna karta vodiča, Digi tachograf karta.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1872609  Datum zveřejnění: 22.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2486 - 2550 EUR/mesiac, 29826 eur / ročne + bonusy