Práca v Londýne, overený a zabehnutý sklad.Bez poplatok agentúre. Plat od 7.95-11.20.

JOB 4U

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
September 2014
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1600 GBP/mesiac, V závislosti, smeny a výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na pracovné pozície do Distribučných a Textílnych centier v Anglicku. Konkrétne hľadáme pracovníkov pre lokalitu Londýn. Seriózny a profesionálny prístup, rýchle umiestnenie, zabezpečené ubytovanie, výborne platové podmienky.

Najnižšie náklady na vycestovanie, platíte si iba ubytovanie .

Platove podmienky v závislosti od zaradenia na smenu a výkonu v práci.

1, London Grays, vhodný pre mužov.
Platové podmienky:
Tréning: 6.31 GBP/hod.
Nasledne: 7,95 - 11.20 GBP/hod

Náplň práce :
Pickovanie potravinárskeho a drogistického tovaru v distribučnom sklade. Ide o teplý sklad, s priemernou teplotou cca 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom, na ktorom máte umiestené 3 klietky, do ktorých nakladáte tovar. Na ruke máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok. Keď máte klietky naplnené tovarom, tak ich odvážate k bráne, a zoberiete si prázdne klietky.

Prevádzka:
Ide o 3- smennú prevádzku.
Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
Možnosť práce nadčas 4 hod./ denne.

Ranná smena: 06:00-14:00
Poobedná smena: 14:00-22:00
Nočná smena: 22:00-06:00

Pracovný čas : 8 hod/denne
Možnosť nadčasov nadčasov 4 hodiny / denne.

Ubytovanie:
Ubytovanie zabezpečené prostredníctvom realitnej agentúry.
Ubytovanie je podľa možnosti v blízkosti pracoviska.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U.

Transport:
- Vyzdvihnutie z letiska zabezpečené ZDARMA.
- Transport z/do práce individuálne, pracovisko v blízkosti ubytovania.

- Bez poplatkov agentúre
- Výborne platové podmienky
- Platené nadčasy a víkendy.
- Týždenné výplaty.
- Možnosť zostať dlhodobo.
- Platená dovolenka.
- Platené odvody a sociálne poistenie.
- Vyzdvihnutie z letiska Zdarma.
- Slovensky koordinátor na pracovisku.
- Zabezpečené výhodne ubytovanie.
- Výborná lokalita.
- Pomoc s vybavením bankového účtu a iné.

Ak máte o uvedenú prácu záujem, pošlite nám životopis na [email protected] . Do predmetu emailu uveďte: Práca v sklade London.

Bližšie informácie môžete získať na info@job4uslovakia alebo 0944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Doprava, logistika, výroba a iné.
Jedná sa o jednu z najväčších personálnych spoločnosti v Anglicku. Zamestnávateľ zamestnáva cca 30 000 pracovníkov v rôznych odvetviach ako je výroba, sklady, logistika, farmy, fabriky a iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ovládanie anglického jazyka aspoň čiastočne.
- Schopnosť porozumieť pracovným pokynom a bezpečnostným
predpisom na pracovisku.
- Dobrý zdravotný stav a dobrá fyzická kondícia.
- Ochota pracovať nadčasy a víkendy.
- Zodpovedný, dochvíľnosť a flexibilita.
- Ochota pracovať minimálne 3 mesiace a viac.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1878127  Datum zveřejnění: 24.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 - 1600 GBP/mesiac, V závislosti, smeny a výkonnosti.