Práca v sklade v blízkosti Londýna, plat od 7.95-11.20 + bonusový systém! Letisko London Stansted len 30min!

JOB 4U

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
September, 2015
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1600 GBP/mesiac, (€1680 - €2240)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov, pre prácu v Distribučnom Logistickom centre v Londýne časť Thurrock. K dispozícii sú aj iné typy skladov vhodné pre ženy a páry. Ponúkame rôzne lokality v UK.
Teplé prostredie pre všetky typy skladov.

Plat:
V závislosti od zaradenia na oddelenie a pracovnej smeny.

Zmena Kurzu mien k 16.08.2015 (1 GBP = 1,400 EUR)

Distribučné sklady : od £6.50/hod. - £11.20/hod.(€9,10 - €15.68)

Bonusovy system:od od £0.20/hod. - £2.50/hod. (€0,28 - €3.50)

Lokalita: Londýn časť Thurrock,
Taktiež k dispozícií aj iné lokality v UK !

Požiadavky:
- Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať víkendy,
- Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac.
- Dobrý zdravotný stav.
- Každý uchádzač by mal mať min lepšie základy až mierne pokročilú znalosť AJ.

Náplň prace:

- Distribučný sklady. Jedná sa o Logistické centra, sieť potravinárskych, a miešaných produktov známych hypermarketov.

Pickovanie trvanlivého potravinárskeho a drogistického tovaru v distribučnom sklade. Ide o teplý sklad, s priemernou teplotou cca 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom, na ktorom máte umiestené 3 klietky, do ktorých nakladáte tovar. Na ruke máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok. Keď máte klietky naplnené tovarom, tak ich odvážate k bráne, a zoberiete si prázdne klietky.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska po dohode.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U

Iné výhody:
-Dobré platové podmienky.
-Príplatky za prácu cez Víkend.
-Práca v teplom prostredí.
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
-Zabezpečené ubytovanie po príchode.
-Možnosť pracovného postupu.
-Pomoc s rezervovaní letenky.
-Vyzdvihnutie z Letiska Stansted Zdarma.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácie pred vycestovaním s SR a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

V prípade , že máte o danú pracovnú ponuku záujem, zašlite nám Vaš životopis emailom na: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky: 00421/944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa o klienta ktorý zabezpečuje prácu v oblasti logistiky a distribúcie pre rôzne typy skladov, (textilné a distribučné sklady). Pracuje sa pre logistické centra svetových modrých značiek s oblečením, bižutériou a dekorácie do domu, taktiež k dispozícii sú aj významne potravinové reťazce na trhu predaja spotrebných produktov a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2224230  Datum zveřejnění: 16.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 - 1600 GBP/mesiac, (€1680 - €2240)