Izolatéri plochých striech do Francúzka

JOB 4U

Slovensko, Česko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Francúzsko
Termín nástupu
Október 2015
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre skúsených izolatérov striech do Francuzka , oblasti Chambery v blízkosti francúzko-švajčiarskych hraníc.

- Platove podmienky : €10.50 netto.
- Pri ovládaní francúzskeho jazyka možnosť vyššieho platu.

Práca spočíva :

Izolovaní plochých striech za tepla, odstraňovanie starej izolácie “lepenky” a pokladanie novej izolácie “lepenky”. Pokladanie novej lepenky smolou, za tepla používa sa pri práci horák. Práca je vhodná pre jednotlivcov ako aj pre partie a skupiny ktorý už máju s prácou skúsenosti. Znalosť Francúzskeho jazyka vítaná avšak nie je podmienka, práca vhodná aj bez znalosti jazyka. K dispozícii slovenský kolega so znalosťou Francúzskeho jazyka.

- Pracuje sa na zamestnanecký pomer priamo s Francúzskou firmou.
- Možnosť pracovať na turnusy 8-týždňové .

- dlhodobá práca priamo na Francúzsku zmluvu.
- hradené ubytovanie v rodinných domoch.
- možnosť pracovať nadčasy ( lepší zárobok )
- možnosť práce aj bez francúzskeho jazyka.

V prípade , že máte o danú pracovnú ponuku záujem, zašlite nám Vaš životopis emailom na: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky: 00421/944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa izoláciou striech.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou izolatéra minimálne 3 roky
- možnosť zostať min. 2 mesiace na turnuse
- dobrý fyzický / zdravotný stav
- ovládanie anglického alebo francúzkeho jazyka výhodou

Personálna agentúra JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o. sprostredkúva prácu do Veľkej Británie,Írska,Škótska,Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a gastronómia (kuchári, čašníčky, chyžné,recepčné,pomocní personál) v oblasti Zdravotníctva (opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci), taktiež v oblasti Stavebníctva. (murári, tesáry, izolatéry, zvárači a pod.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U International s.r.o. agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2239199  Datum zveřejnění: 30.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500 - 3000 EUR/mesiac