Chceš mít dobře placenou práci v Ostravě / 26.500,-Kč (Operátor ve výrobě)

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Mošnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
109,40 Kč/ hod. v hrubém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha robotů a strojních zařízení, ŽÁDNÁ PASOVÁ VÝROBA!
Kontrola kvality odvedené práce. A hlavně fyzicky nenáročná práce v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na HPP
Platové podmínky: nástupní plat: 104,20Kč / hrubá mzda
Pracovní doba 3 směnný provoz / možnost přesčasů
příplatky za 12 tky - 1.000,-Kč
Pohyblivá složka 0 - 5.000,-Kč
Bonus za docházku bez nemocenské 1.000,-Kč
Příspěvek 30,-Kč na jedno teplé jídlo za směnu
Doprava do zaměstnaní zajišťuje agentura vlastním autobusem / zdarma
Příspěvek na dopravu
Ubytování zajištěno

Informace o náboru

Oslovujeme tímto kandidáty z celé Moravy vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce (Ostrava)

Dopravu na směny a ze směn do/z Mošnova. Zařizuje agentura zaměstnancům zdarma. Jedná se o autobusovou dopravu, která je zajištěna zdarma, jezdí z Dubiny od Hypermarketu Albert a také z ÚANU.
3 směnný provoz ranní - odpolední - noční, možnost přesčasů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Praxe v automobilovém průmyslu
Fyzicky nenáročná práce jak pro Ženy - Muže
Dobrý zdravotní stav
Flexibilita samostatnost
Chuť pracovat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2183385  Datum zveřejnění: 13.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 109,40 Kč/ hod. v hrubém