Operátoři do výroby Mladá Boleslav 27 000,-Kč

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Mladá Boleslav, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha svařovacích robotu, lisovacích strojů, Zásobování linek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Pracovní doba: 8 hodinové směny + přesčasy
Platové podmínky: 90 - 95 - 100,- Kč čista mzda
Příplatek od mistra 1500,-Kč za kvalitu
Možnost čerpaní záloh
Doprava do zaměstnaní zdarma
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Vyučen ve strojírenském oboru
Praxe min 2 roky ve výrobě
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav
Flexibilita, samostatnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2453952  Datum zveřejnění: 4.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 27000 Kč/měsíc