Operátoři do výroby Mladá Boleslav 26 000,-Kč

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Hlavní město Praha, Praha, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
13.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha svařovacích robotu, lisovacích strojů, Zásobování linek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Pracovní doba: 8 hodinové směny + přesčasy
Platové podmínky: 90 - 95 - 100,- Kč čista mzda
Příplatek od mistra 1500,-Kč za kvalitu
Možnost čerpaní záloh
Doprava do zaměstnaní zdarma
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vyučen ve strojírenském oboru
Praxe min 2 roky ve výrobě
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav
Flexibilita, samostatnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Zajištění dočasného přidělení zaměstnanců ve všech odvětvích průmyslu, automobilový průmysl, operátoři výrobních linek, strojírenství, kovovýroba a hutnictví

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

T.G. Masaryka 1076
293 01 Mladá Boleslav

Kontakt

Poslat společnosti životopis