Operátor / ky - Hradec nad Moravicí

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Hradec nad Moravici, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Tábor, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Hodonín, Znojmo, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
30.08.2016
Nabízený plat (hrubého)
25000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba autozámků (práce vhodná především pro ženy) a autozvedáků (pro muže)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouvu na dobu neurčitou
Zázemí ve stabilní agentuře
Pracovní doba 3 směnný provoz
Platové podmínky: nástupní plat 90,- Kč
Příplatek na zavodní stravování 20,-Kč 1/den
Možnost záloh
Doprava zajištěna
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Práce vhodná pro ženy a muže
Manuální zručnost
Fyzicky nenáročná práce
Dobrý zrak
Flexibilita samostatnost
Chuť pracovat

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Zajištění dočasného přidělení zaměstnanců ve všech odvětvích průmyslu, automobilový průmysl, operátoři výrobních linek, strojírenství, kovovýroba a hutnictví

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Naměstí Václava Vacka 6042
708 00 Ostrava - Poruba

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému