Operátory do výroby 90,-Kč / Vsetín - Rokytnice

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Místo práce
Vsetín - Rokytnice, Písek, Kraj Vysočina, Jihlava, Třebíč, Jihomoravský kraj, Blansko, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
12.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
20.000,-Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o lisovaní a montáž výrobků z termoplastů. Převážně pro vybavení osobních vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Platové podmínky: nástupní plat 90,-Kč
Pracovní doba 12 ti hodinové směnný (krátký a dlouhý týden).
Možnost čerpaní záloh
Příspěvek na ubytování
Ubytování zajištěno
Doprava do zaměstnání zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Praxe v automobilovém průmyslu
Práce pro Ženy - Muže
Manuálně zruční PODMÍNKOU
Dobrý zrak
Flexibilita Samostatnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Zajištění dočasného přidělení zaměstnanců ve všech odvětvích průmyslu, automobilový průmysl, operátoři výrobních linek, strojírenství, kovovýroba a hutnictví

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

28 Října 341/184
70900 Ostrava Mariáské Hory
ID: 2670733   Datum zveřejnění: 12.10.2016