Operátory do výroby 90,-Kč / Vsetín - Rokytnice

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Vsetín - Rokytnice, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Blansko, Okres Písek, Okres Jihlava, Okres Třebíč, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
25.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20.000,-Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o lisovaní a montáž výrobků z termoplastů. Převážně pro vybavení osobních vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Platové podmínky: nástupní plat 90,-Kč
Pracovní doba 12 ti hodinové směnný (krátký a dlouhý týden).
Možnost čerpaní záloh
Příspěvek na ubytování
Ubytování zajištěno
Doprava do zaměstnání zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Praxe v automobilovém průmyslu
Práce pro Ženy - Muže
Manuálně zruční PODMÍNKOU
Dobrý zrak
Flexibilita Samostatnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2670733  Datum zveřejnění: 24.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,-Kč/měsíc