Operátorky výroby – Vratimov, 20.000,-Kč

JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.

Ostrava - Vratimov, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Znojmo, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Pelhřimov, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
17.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jeda se o kompletaci kabelových svazků do automobilového a elektro - technického průmyslu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neočitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Pracovní doba: 3 směnný provoz + přesčasy
Platové podmínky: 80,- Kč čista mzda
Příplatek od mistra 1500,-Kč za kvalitu
Příspěvek na zavodní stravování 30,-Kč 1/den
Ubytování zajištěno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
Práce je vhodná pro ženy (lehká, fyzicky nenáročná práce).
Manuální zručnost
Dobrý zrak
Zodpovědní přístup k práci
Flexibilita, samostatnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská pracovní agentura poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2694029  Datum zveřejnění: 17.8.2016