Technolog

JOB AIR Technic a.s. (MPSV)

Místo práce
Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři technologové, normovači (21443)

Pracoviště a kontakty

Firma:JOB AIR Technic a.s., IČ 27768872
Pracoviště:Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 13.5.2016.
POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:
- Diagnostikování závad letecké techniky.
- Navrhování oprav v rámci své specializace - drak letounu, systémy letounu, kompozity, vrtule.
- Stanovení postupu odstraňování složitějších defektů ve spolupráci s vedoucím revize a vedoucími systémů.
- Vypracování postupu opravy poškození letadla přesahující rozsah práce definovaný v technické dokumentaci.
- Komunikace a konzultace oprav s výrobci letounu.
- Zpracovávání technické dokumentace pro provádění oprav.
- Spolupráce s plánovači v oblasti technického zajištění údržby letadel.
POŽADAVKY: schopnost pracovat v týmu i samostatně, odolnost vůči zátěži, pečlivost, flexibilita, znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost technické angličtiny, znalost práce se sadou MS Office.
Znalost prostředí letecké údržby, znalost technické dokumentace letadel, letadlových celků a systémů výhodou. Vzdělání: SŠ, VO, VŠ.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování.
Zasílejte životopisy na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 10788520712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou