Letecký mechanik

JOB AIR Technic a.s. (MPSV)

Místo práce
Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení (72320)

Pracoviště a kontakty

Firma:JOB AIR Technic a.s., IČ 27768872
Pracoviště:Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 22.3.2016, zn. vl. 30.62016, a:4.8.2016
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu

Pro leteckého mechanika B1 hledáme 12 uchazečů a pro leteckého mechanika B2 hledáme 4 uchazeče.
Náplň: provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem. Zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce.
Požadujeme: držitel licence, avio, drak, motor - B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování.
Zasílejte životopisy na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-08-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11056740747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou