Kompozitář

JOB AIR Technic a.s. (MPSV)

Místo práce
Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení (72320)

Pracoviště a kontakty

Firma:JOB AIR Technic a.s., IČ 27768872
Pracoviště:Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 13.5.2016, zn.vl.:28.12.2016, a.: 5.4.2017.
POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:
- Provádění strukturálních oprav kompozitových a lepených, hliníkových částí letadel a letadlových celků.
- Provádění oprav dekorativních kompozitových a plastových částí letadlových interiérů.
- Provádění požadovaných modifikací a servis bulletinů v souladu s dokumentací výrobce a požadavky zákazníků.
- Provádění diagnostiky a posuzování nalezených poškození kompozitových letadlových částí a letadlových celků ve spolupráci s nadřízeným zaměstnancem, popř. technologem.
- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce a technologických procesů na dílně.
POŽADAVKY: schopnost pracovat v týmu i samostatně, schopnost přijmout odpovědnost, odolnost vůči zátěži, pečlivost, flexibilita. Znalost prostředí letecké údržby, znalost technologie oprav letadlové techniky a orientace v letecké dokumentaci, obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě, znalost kompozitních materiálů a jejich vlastností, znalost práce se sadou MS Office, znalost anglického jazyka. Vzdělání: vyučen, SŠ.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování.
Zasílejte životopisy na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11904510756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, znalost práce - MS Office
Jiné, znalost prostředí letecké údržby, opravy, dokumentace
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní