Hľadáme opatrovateľky do Rakúska, 24-hodinová starostlivosť

Job and more, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 50€ / na deň (v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie 24-hodinovej starostlivosti seniorom v Rakúsku v ich domácom prostredí. Osobná hygiena pacientov, pomoc pri každodennom živote a chode domácnosti.

- Mzda od 50 EUR denne (záleží od stupňa postihnutia)
- Ubytovanie a strava poskytnutá u pacientov zdarma
- Príspevok na cestovné vo výške do 80 EUR obojsmerne
- Príspevok na poistenie SVA od 158 EUR - 180 EUR

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na E-Mail: [email protected], alebo telefonicky: +421/918-395-113

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Sme personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia so zameraním na 24-hodinovú starostlivosť seniorov v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľský kurz, zdravotný asistent, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Absolvovaný opatrovateľský kurz
- Znalosť nemčiny na aktívnej úrovni
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota prcovať na 2-týždňové turnusy
- Registrácia v našej spoločnosti

Spoločnosť JOB AND MORE bola založená v roku 2010. Hlavnou činnosťou je nábor ošetrovateľského personálu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1831772  Datum zveřejnění: 12.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 50€ / na deň (v čistom)