Junior account manažer/Obchodník

Job-IT s.r.o.

Místo práce
Rybná 716/24, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
200 - 250Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti Job-IT.cz, která mapuje český trh IT pozic a vyhledává ty nejlukrativnější z nich, hledáme account managera/ku. Náplní práce bude nejprve akvizice nových klientů a poté průběžné pečování o ně. Filozofie, kterou se řídíme už od p.

Náplň práce
První měsíce budou z velké části o volání do firem, nutno podotknout ale o velmi příjemné volání (98% firem bude mít o danou službu s jistotou zájem) a získávání potřebných kontaktů, následně obcházení schůzek, případně pořádání Skype konferencí. Po 2-3 měsících pak průběžnou péči o získané klienty.

Požadavky
Hlavním požadavkem je komunikativnost a vyjadřování na velmi dobré úrovni. Velkou výhodou je orientace na trhu IT, především pak přehled o českých IT firmách. Možná je spolupráce na částečný i plný úvazek.

Nabízíme
Kanceláře na Václavském náměstí, po 2-3 měsících navíc bude možné částečně pracovat vzdáleně. Naše platová představa je kolem 200-250Kč/hod. I když jsme na trhu 7. rokem, všem nám je do 30ti let a to co děláme, děláme s vášní. Procesů a otravné hierarchie nudných korporátů se tedy opravdu nemusíte obávat.

V případě vašeho zájmu prosím pošlete email na [email protected]. Kromě CV ocením také hezky napsaný průvodní dopis, ve kterém si rád přečtu, proč byste chtěl/a pracovat právě pro nás a proč bychom právě vás měli přijmout. Těším se na zprávy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky
- Částečný home-office
- Kanceláře v centru
- Káva na pracovišti zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Propojujeme talentované české a slovenské vývojáře s ambiciozními technologickými projekty ze zahraničí.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2990690  Datum zveřejnění: 29.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 200 - 250Kč/hod